top of page
Vyhledat
  • Obrázek autoraPavel Klapka

Zrychlení pokládání kabelů do žlabů !

Všichni moc dobře víme, jak obtížná je manipulace s kabely ve žlabech. Proto jsme tu my a naše řešení.



Obtížná a nákladná minulost (přítomnost)

Již několik desetiletí patří práce s kabely mezi jedny z nejobtížnějších činností v elektromontáži. Kabel je těžký, nepoddajný a montážníci jsou při manipulaci ve výškách. Všechny společnosti, které se touto činností zabývají v této činnosti trpí. Nebezpečí úrazu a pádu je jenom pro samotné montážníky velké riziko. Poškozené izolace kabelů o ostré hrany žlabů a žebříků ani nemusíme zmiňovat.



Blýská se na lepší časy

Naše řešení vychází právě z výše popsaných zkušeností a poznatků. Sami jsme se dlouhá léta trápili až jsme přišli s jednoduchou formou, která pomáhá. Přinášíme jednoduché a univerzální řešení pro jakékoliv situace a jakékoliv výrobce žlabů a žebříků.



Naše kabelové válečky jsou navrženy pro rychlou, efektivní a bezpečnou pokládku silnoproudých a slaboproudých kabelů do žlabů a žebříků všech značek.


Přínos našeho řešení pro elektromontážní společnosti

  1. Vyšší bezpečí pro kabeláž a montážníky

  2. Snížení počtu montážních plošin

  3. Snížení počtu montážníků

  4. Redukce nákladů

  5. Rapidní zvýšení rychlosti montáže


Podívejte se na možnosti, která Vám ROLLINE přináší

24 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page