top of page
Vyhledat
  • Obrázek autoraPavel Klapka

Pronájem, to je aktuální trend!

Pronájem, operativní leasing a sdílení toto je aktuální téma na poli automotive. Většina holdingů a korporací postupně na tento trend přechází. Ptáte se proč? Je to jasné...Snížení nákladů a hlavně starostí.


V dřívějších dobách existovaly dvě možnosti, buď jste si firemní vozidla a vybavení zakoupili za hotové peníze a nebo jste využili finanční leasing s rozumnou akontací a následnými splátkami. Toto stále platí a stále se využívá, ale čím dál více se prosazují různé formy pronájmů. Princip je jednoduchý, nastavíte si dobu užívání s nulovou akontací, tzn. není potřeba mít velký obnos financí do začátku a nastavíte si výši měsíčních plateb. Veškerý servis ze strany dodavatele je po celou dobu samozřejmostí, takže vozidlo běžně používáte a doléváte pouze pohonné hmoty. Po skončení doby užívání odevzdáte vozidlo zpět a můžete pokračovat v podobném duchu s vozidlem jiným a nebo vozidlo využívat nemusíte, je to na Vás.


Toto platí i u Nás! Naše řešení můžete využit podle Vašich potřeb a možností. Když máte projekt, kde potřebujete bezpečně a efektivně s minimálním počtem lidí a nákladů uložit kabeláž, využijete naši půjčovnu. Přesný počet dílů Vám dovezeme na Vaši stavbu a po skončení prací opět odvezeme zpět. Má to smysl !


1 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page