top of page

Co o nás říkají naši významní zákazníci:

acs_eng.png

Jsme společnost zabývající se celosvětovou, komplexní dodávkou a montáží NN a VN systémů v energetice, chemickém i výrobním průmyslu. Pravidelnou součástí našich projektů je navrhování a montáž kabelových tras.

Dlouhou dobu jsme na trhu hledali možnosti a chytrá řešení, která by nám a hlavně našim montážníkům, usnadnila instalaci kabelů. Použití vhodného systému kabelových válečků je velkou výhodou a někdy i nezbytnou nutností. Vzhledem k tomu, že se ve světě setkáváme s nutností využívat, případně instalovat kabelové lávky a žlaby od různých výrobců (BAKS, OBO, Niedax), hledali jsme univerzální, ale zároveň robustní a kvalitní systém kabelových válečků, který by nám umožnil co největší možnou úsporu času při pokládce kabelů.

Pro systém ROLLINE jsme se rozhodli před několika měsíci a byl již nasazen na několika montážích nejen v Evropě.

Naši montážníci vyzdvihují zejména univerzálnost, kvalitu a chytrá řešení, která jsou se systémem ROLLINE spojena. Naše spokojenost s výrobky společnosti ROLLINE je umocněna vědomím, že se jedná o systém zrozený v hlavách českých inženýrů.

Well done, guys!!

Tomáš Pankulič,

Purchasing specialist

ACS International s.r.o.

pro-elektroinstalace.png

Řadu let jsem hledal řešení pro zjednodušení montáže kabelů, především o větších délkách. Vždy byl problém s vytížeností lidí na stavbách a málo času pro samotné natažení kabelů. Aby člověk vyhověl investorů a také uspořil nějaké peníze, tak jsem vyzkoušel válečky od firmy ROLLINE s.r.o., které předčili mé očekáváníMontážníci si vše jednoduše připraví před samotnou instalací kabelů. Válečky nainstalují hlavně na problémová místa, kde museli stát v minulosti minimálně dva lidé. Nyní je ušetřen jak čas, tak také hrubá síla pracovníků. Díky tomuto řešení se montáže kabelů velice usnadnili a nejsou již tak namáhavé.

Děkuji za toto řešení.

Pavel Fodor,

Jednatel společnosti

PRO - ELEKTROINSTALACE

asec brno.png

Řešení společnosti ROLLINE s.r.o. nám přineslo úsporu času, peněz a lidí na stavbě. Kabelové válečky můžeme použít na veškeré výrobce kabelových žlabů a žebříků, to nám vyhovuje. Díky kabelovým válečkům od společnosti ROLLINE s.r.o. zvládneme více projektů než dříve, díky úspoře času při pokládce kabeláže s menším počtem montážníků.

Ing. Jiří Uher,
Jednatel společnosti
ASEC - elektrosystémy s.r.o.

Mezi naše zákazníky také patří:

BREMA spol. s r.o.
ENGIE a.s.
ELMEP s.r.o.
Trade FIDES, a.s.
Autel montáže a.s.
ENTEX group s.r.o.

Případové studie

bottom of page